Mira, Thane, Maharashtra
GST No. 27ANIPK2886M1ZB
Call 08047836622 72% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 20 Piece
| Material | Rubber |
| Shape | Round |
| Thickness | 5 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Inner Diameter | 10 mm |
| Brand | Gauri Polymers |
| Outer Diameter | 30 mm |
| Diameter | 6 mm |
| Material Grade | Grade A |
| Type | Flange Washer |
Additional Information:
View Complete details