Mira, Thane, Maharashtra
GST No. 27ANIPK2886M1ZB
Call 08047836622 72% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 105 Piece
| Inner Diameter | 8 mm |
| Color | multicolor |
| Usage/Application | oil industry |
| Thickness | yes |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Inner Diameter (mm) | 10 mm |
| Hardness | 60 shore A |
| Material | Nitrile Rubber |
| Usage/Application | Industrial |
| Color | Black |
| Outer Diameter (mm) | 30 mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details