Mira, Thane, Maharashtra
GST No. 27ANIPK2886M1ZB
Call 08047836622 72% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Material | Silicon |
| Thickness | 3 mm |
| Inner Diameter | 200 mm |
| Usage/Application | Industrial |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 150 Piece
| Material | Nitrile Rubber (NBR) |
| Thickness | 5 mm |
| Inner Diameter | upto 100 mm |
| Usage/Application | Industrial |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Bore Size | 12 mm |
| Seal Kit Brand | Airmax |
| brand | indian |
| industry | automobile |
View Complete details