Mira, Thane, Maharashtra
GST No. 27ANIPK2886M1ZB
Call 08047836622 72% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 50 Meter
| Size | 6 mm |
| Color | TRANSPARENT |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 211 Piece
| Size | 20 mm |
| Color | Transparent |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Meter
| Color | Transparent |
| Hardness | 60 Shore A |
| Size | 3 mm |
| Temperature Range | 121 DegreeC |
| Straight Length | ROUND |
| Outer Diameter(mm) | 1 MM TO 50 MM |
| Wall Thickness(mm) | 1 MM TO 5 MM |
View Complete details