Mira, Thane, Maharashtra
GST No. 27ANIPK2886M1ZB
Call 08047836622 72% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 71 Piece
| Thickness | 5 mm |
| Color | Red |
| Usage/Application | Industrial |
| Length | 10 mtrs |
| Material | Silicone |
| Hardness | 50 to 60 |
| Country of Origin | Made in India |
| Size | 2mm / 3mm / 5mm |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 257 Piece
| Hardness | 60 to 70 |
| Operating Temperatures | 300 |
| Usage/Application | automobile |
| Size(in mm) | 8mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details